Close

Kontakta oss

Confetti AB, Stationsgatan 16, 784 33, Borlänge

Telefon 0243-668 00 | info@confetti.se

Annica Wenngren Andersson

VD och projektledare
annica.wenngren@confetti.se

0243-668 02 / 070-327 96 40

Eva Mandelqvist

Projektledare och copywriter
eva.mandelqvist@confetti.se

0243-668 03 / 070-341 08 41

Jonas Löfgren

Projektledare
jonas.lofgren@confetti.se

0243-668 07 / 070 231 10 38

Tina Sahlander

Projektledare
tina.sahlander@confetti.se

0243-668 18 / 070-547 34 01

Anna Elfqvist

Projektledare
anna.elfqvist@confetti.se

0243-668 12 / 072-33 80 177

Sanna Casson

Projektledare och copywriter
sanna.casson@confetti.se

0243-668 01

Tobias Barle

Copywriter
tobias.barle@confetti.se

0243-668 01


Johan Stolpe

Filmproducent
johan.stolpe@confetti.se

0243-668 17

Petra Olsson

Art director
petra.olsson@confetti.se
0243-668 06

Fredrik Tagevi

Art director
fredrik.tagevi@confetti.se
0243-668 16

Thomas Rissveds

Art director
thomas.rissveds@confetti.se

0243-668 04 / 070-398 70 53


David Qvick

Art director
david.qvick@confetti.se

0243-668 13


Malin Jahnson

Art director
malin.jahnson@confetti.se

0243-668 19


Emelie Sandén

Grafisk produktion
emelie.sanden@confetti.se

0243-668 05


Jenny Kallur

Copywriter
jenny.kallur@confetti.se

Föräldraledig

Therese Boman

Art director
therese.boman@confetti.se

Föräldraledig


Vendela Tedestam

Art director
vendela.tedestam@confetti.se

Tjänstledig


...eller blir du hellre kontaktad?

Fyll i dina uppgifter i formuläret så hör vi av oss!


Top